UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində IV turun oyunları keçirilib
UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində IV turun oyunları keçirilib
UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində IV turun oyunları keçirilib.
XalqTv.com xəbər verir ki, qarşılaşmalarda aşağıdakı nəticələr qeydə alınıb:
A qrupu
"Bayer" (Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə) - 1:0
"Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Kipr) - 0:0
Xal durumu: "Sürix" - 9, "Bayer" - 9, AEK - 2, "Lüdoqorets" - 2.
B qrupu
"Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya) - 2:1
"Rusenborq"(Norveç) - "Zaltsburq" (Avstriya) - 2:5
Xal durumu: "Zaltsburq" - 12, "Seltik" - 6, "Leyptsiq" - 6, "Rusenborq" - 0.
C qrupu
"Slaviya" (Çexiya) - "Kopenhagen" (Danimarka) - 0:0
"Bordo" (Fransa) - "Zenit" (Rusiya) - 1:1
Xal durumu: "Zenit" - 8, "Slaviya" - 7, "Kopenhagen" - 5, "Bordo" – 1.
D qrupu
"Fənərbağça" (Türkiyə) - "Anderlext" (Belçika) - 2:0
"Dinamo Zaqreb" (Xorvatiya) - "Spartak Trnava” (Slovakiya) - 3:1
Xal durumu: "Dinamo" - 12, "Fənərbağça" - 7, "Spartak" - 3, "Anderlext" - 1.
E qrupu
"Vorskla" (Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan) - 0:1
"Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Portuqaliya) - 0:0
Xal durumu: "Arsenal" - 10, "Sportinq" - 7, "Vorskla" - 3, "Qarabağ" - 3.
F qrupu
"Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya) - 1:1
"Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq) - 5:1
Xal durumu: "Betis" - 8, "Milan" - 7, "Olimpiakos" - 7, "Düdelanj" - 0.
G qrupu
"Spartak" (Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 4:3
"Rapid" (Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya) - 0:0
Xal durumu: "Vilyarreal" - 6, "Spartak" – 5, "Reyncers" - 5, "Rapid" – 4.
H qrupu
"Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya) - 2:3
"Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa) - 2:1
Xal durumu: "Ayntraxt" - 12, "Latsio" - 9, "Apollon" - 1, "Marsel" - 1.
I qrupu
"Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə) - 1:1
"Malmö" (İsveç) - "Sarpsporq" (Norveç) - 1:1
Xal durumu: "Genk" - 7, "Malmö" - 5, "Sarpsporq" - 5, "Beşiktaş" – 4
J qrupu
"Akhisar" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya) - 2:3
"Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Belçika) - 2:1
Xal durumu: "Sevilya" - 9, "Krasnodar" - 9, "Standard" - 6, "Akhisar" - 0.
K qrupu
"Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya) - 2:1
"Dinamo Kiyev” (Ukrayna) - "Renn" (Fransa) - 3:1
Xal durumu: "Astana" - 8, "Dinamo" - 8, "Renn" - 3, "Yablonets" – 2.
L qrupu
BATE (Belarus) - Çelsi" (İngiltərə) - 0:1
"Videoton" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan) - 1:0
Xal durumu: "Çelsi" - 12, "Videoton" - 6, BATE - 3, PAOK – 3.